Powiatowe
Centrum

Edukacji
Zawodowej

im.Zygmunta Puławskiego
w Świdniku

top podstrony

AKCJA SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Kochani!
W tak nieludzkim i dramatycznym czasie bardzo potrzebne są zwykłe, ludzkie zachowania i działania. Dlatego bez zbędnych słów informujemy, że przystępujemy do akcji Solidarni z Ukrainą, organizowanej przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Na niżej wymienione dary czekamy od dziś (sobota 26.02.2022r.) w godzinach 10:00-18:00 w Internacie PCEZ przy ulicy Hotelowej 6 w Świdniku.
 
ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, sól, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, owoce / warzywa w puszkach(np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.
 
KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci (raczej w rozmiarach 3-4-5), płyny do prania, płyny do mycia naczyń.
 
ŚRODKI OPATRUNKOWE: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki do odkażania, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, pęsety sterylne, wata, nożyczki do opatrunków. Możliwe jest także przekazanie NOWYCH: koców i śpiworów oraz ubrań.

© 2022. Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej. Wszystkie prawa zasrtrzeżone. Wykonanie: Cedrowa Grupa